Wyszukiwarka producentów:
Super Benek Canadian Cat - NOWOŚĆ
Super Benek Canadian Cat - NOWOŚĆ

Witajcie Kochani !

Dzisiaj opowiem trochę o nowych żwirkach Canadian Cat, jak mówi o nich sam producent: "żwirek dla wyjątkowych kotów i ich ceniących wygodę właścicieli", może ktoś już próbował nowy produkt Super Benka?

Żwirki wyróżniają się eleganckim, czarnym 10 litowym opakowaniem z kontrastowym różowym liściem klonu (jak dla mnie samo opakowanie robi ekskluzywny look) i są dostępne w trzech zapachach:

  • Canadian Cat Naturalny - żwirek bezzapachowy (niestety jeszcze niedostępny w naszym sklepie - ale dołożymy wszelkich starań aby był dla Was dostępny)

 

 

Canadian Cat Compact - to drobne żwirki bentonitowe wyprodukowane z wysokiej jakości bentonitu, który przez podwójną aktywację uzyskał bardzo dobre parametry wydajności. Nie dość że rewelacyjnie absorbuję to dodatkowo wiąże nieprzyjemne zapachy - dzięki niemu zapomnisz o  przykrym zapachu z kuwety :) Żwirek bardzo szybko się zbryla tworząc, nieprzywierające do kuwety kulki, a więc nie ma najmniejszego problemu z utrzymaniem kuwety w czystości. Polecany jest wymagającym osobą dla których czysta kuweta ukochanego Pupila to priorytet.

Słuchajcie - to jeszcze nie koniec zalet, żwirek jest bardzo ekonomicznym podłożem o niezwykłej wydajności, więc wystarcza na bardzo długi czas i nie ma problemów z przechowywaniem, dzięki specjalnemu opakowaniu które umożliwia długi czas eksploatacji. Dzięki żwirkom Canadian Cat komfort właściciela kota jest od teraz mierzony w zupełnie nowej skali!

 

Podsumowując, wymienię główne zalety żwirku Canadian Cat:

  • dobrze absorbuję wilgoć tworząc twarde bryłki, które z łatwością można usunąć łopatką
  • po usunięciu bryłek, reszta żwirku pozostaje sucha i higienicznie czysta
  • jest bardzo wydajny
  • za każdym razem uzupełniana jest tylko wyjmowana zbrylona część żwirku, a nie cała zawartość kuwety
  • natychmiast absorbuje nieprzyjemne zapachy i zapobiega ich rozprzestrzenianiu po mieszkaniu
  • hamuje rozwój bakterii
  • można go usuwać razem z domowymi odpadami
  • delikatne i przyjemne zapachy żwirku

Pamiętajcie! Żwirków bentonitowych nie wolno wyrzucać do toalety? W połączeniu z wodą tworzą coś na kształt cementu, który skutecznie zapycha rury kanalizacyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

https://www.certech.com.pl/katalog/canadian-cat-naturalny/

https://www.jakkupowac.pl/jaki-zwirek-dla-kota-kupic/

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl