Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

W naszej ofercie właściciele każdego gatunku zwierząt, znajdą to czego potrzebują. Bogaty asortyment karmy dla ptaków egzotycznych, pozwala na zapewnienie zróżnicowanej diety i utrzymaniu pupila w dobrym zdrowiu. Aby dodatkowo zadbać o zwierzaka, polecamy kolby i inne smakołyki, które na pewno wszystkim gatunkom ptaków przypadną do gustu.

Oprócz pokarmu, przydatne również będą również różne akcesoria, dzięki którym nawet pobyt w klatce będzie komfortowy i bezpieczny. Oferujemy wiele rodzajów poidełek i karmidełek przyczepianych do klatki, a także budki lęgowe dla dużej ilości różnych gatunków ptaków.

Zimą zaś możemy zadbać o ptaki, które nie odlatują na ten czas do ciepłych krajów. Nasza oferta karmy dla ptaków zimujących pozwoli na zaopiekowanie się małymi stworzonkami w czasie kiedy nie mogą samodzielnie znaleźć wystarczającej ilości pożywienia. Szczególnie polecamy kule tłuszczowe, dzwonki ziarnowe i słonecznik, ponieważ bogate są w tłuszcze i białko, czyli składniki najbardziej potrzebne do przetrwania zimy.

Znajdą Państwo u nas produkty znanych producentów, m.in.: Dako-Art, Vitapol, Tropical, Karmbed, Trixie, Megan i wiele innych.

Lista produktów: PTAKI

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Karmik dla dzikich ptaków (metal) Karmik dla dzikich ptaków (metal)
Cena: 16,53 zł
szt.
Praktyczny karmnik metalowy, który może stanowić ciekawą ozdobę każdego balkonu, tarasu lub ogrodu.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Karmik dla dzikich ptaków (plastic) Karmik dla dzikich ptaków (plastic)
Cena: 17,22 zł
Praktyczny karmnik może stanowić ciekawą ozdobę każdego balkonu, tarasu lub ogrodu. Pokarm wsypujemy po ściągnięciu górnej pokrywki. Plastikowe żerdki po bokach karmnika pozwalają ptakom na wygodne przycupnięcie podczas pobierania pokarmu.
Dostępność:
brak towaru