Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Dobór karmy dla psa i innych akcesoriów może być trudny. Jednak dzięki naszym zdjęciom i dokładnym opisom produktów, każdy z łatwością  znajdzie to co najlepsze dla swojego pupila. Nasza bogata oferta obfituje w świetne karmy mokre dla psa (Dolina Noteci, Rafi, Animonda) i karmy suche renomowanych i zachwalanych przez hodowców producentów (Josera, Arion, Brit, Bosch, Royal Canin), które zadowolą nawet największego psiego smakosza.

Szeroki wybór zabawek i przysmaków sprawi, że każdy spacer czy zabawa będzie nową przygodą, która na długo zapadnie w pamięci i uszczęśliwi każdego psiego miłośnika ruchu, a także zachęci do aktywności nawet największe leniuchy. Dostępne w naszym asortymencie treserki dla psów ułatwią naukę i uczynią ją znacznie przyjemniejszą.

W naszej ofercie znajdują się także kosmetyki do pielęgnacji wszystkich rodzajów sierści, oraz zgrzebła, szczotki i grzebienie do wyczesywania obumarłych włosów, kołtunów i nadawania sierści blasku, które pomogą w codziennej pielęgnacji oraz utrzymają pupila w dobrym zdrowiu.

W codziennych spacerach przydadzą się preparaty przeciwko pchłom i innym pasożytom oraz wytrzymałe smycze i obroże. 

Lista produktów: PSY

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Bio Obroża z Olejkami 40 cm Bio Obroża z Olejkami 40 cm
Cena: 5,34 zł
szt.
Biologiczna obroża przeciw insektom zawiera naturalne olejki eteryczne, których zapach aktywnie odstrasza pchły i wszy. Obroża nadaje sierści wspaniały wygląd, błyszczący włos i świeży zapach.
Dostępność:
duża ilość
OBROŻA OWADOBÓJCZA PESS-PER 60cm bezzapach. OBROŻA OWADOBÓJCZA PESS-PER 60cm bezzapach.
Cena: 4,19 zł
szt.
Przeznaczenie: zwalczanie pcheł, kleszczy i wszy bytujących na skórze i w sierści psów. Obroża jest odporna na działanie wilgoci – zmoczenie nie zmniejsza skuteczności.
Dostępność:
duża ilość
OBROŻA OWADOBÓJCZA PESS-PER 75cm bezzapach. OBROŻA OWADOBÓJCZA PESS-PER 75cm bezzapach.
Cena: 4,42 zł
szt.
Przeznaczenie: zwalczanie pcheł, kleszczy i wszy bytujących na skórze i w sierści psów. Obroża jest odporna na działanie wilgoci – zmoczenie nie zmniejsza skuteczności.
Dostępność:
duża ilość
PREPARAT OWADOBÓJCZY FLEA-KIL 250 ml PREPARAT OWADOBÓJCZY FLEA-KIL 250 ml
Cena: 6,74 zł
szt.
Niszczenie pcheł i kleszczy u psów.. Dezynsekcja pomieszczeń mieszkalnych zasiedlonych przez "zapchlone" psy i koty.
Dostępność:
duża ilość
PREPARAT OWADOBÓJCZY FLEA-KIL PLUS 250ML PREPARAT OWADOBÓJCZY FLEA-KIL PLUS 250ML
Cena: 6,74 zł
szt.
Preparat owadobójczy MUSZKA PLUS to alkoholowy roztwór substancji biologicznie czynnych: Permetryny i Piryproksyfenu. Jest to ulepszona wersja preparatu owadobójczego MUSZKA.
Dostępność:
duża ilość
SZAMPON OWADOBÓJCZY AKIM 200 ml SZAMPON OWADOBÓJCZY AKIM 200 ml
Cena: 6,16 zł
szt.
Posiada wysoką skuteczność niszcząc wszystkie zewnętrzne pasożyty jak pchły, kleszcze i wszy we wszystkich stadiach rozwoju. Szczególnie zalecany w przypadkach inwazji pasożytów, jakó również profilaktycznie do stałego stosowania.
Dostępność:
duża ilość
ZASYPKA OWADOBÓJCZA SUNIA 100 g ZASYPKA OWADOBÓJCZA SUNIA 100 g
Cena: 5,35 zł
szt.
Zasypka owadobójcza SUNIA zawiera 0,25% Alfacypermetryny. Zasypka owadobójcza SUNIA zawiera 0,25% Alfacypermetryny. Alfacypermetryna jest to wykazujący zdolność do biodegradacji insektycyd z grupy syntetycznych pyretroidów
Dostępność:
duża ilość