Sonda

Jakiej marki karmę podajecie Swoim pupilom ?

Artykuły

ARION sprawia, że zadowolone są zarówno psy, jak i ich właściciele. Nasza metoda na zapewnienie satysfakcji, to zaproponowanie Twemu psu najlepszego żywienia. Wszystkie nasze produkty opracowane zostały tak, by osiągnąć nasz jedyny cel: satysfakcję z najlepszego żywienia.

czytaj całość »

Biorąc pod uwagę Państwa opinię na temat jakości świadczonych usług przez firmę kurierską DPD, która do dnia dzisiejszego świadczyła usługi kurierskie dla naszego sklepu, oraz podążając zgodnie z naszą strategią prokonsumencką - podjęliśmy decyzję o zmianie przewoźnika. Od dnia 20.07 wszystkie przesyłki będą wysyłane firmą TBA EXPRESS. 

czytaj całość »

Z przykrością informujemy, że wszystkie zamówienia złożone wczoraj (30.06.2015) od godziny 14.00, oraz z dnia dzisiejszego zostaną zrealizowane jutro (2.07.2015). Utrudnienia wynikają z prac na naszej bazie danych - przewidziany termin ukończenia prac 01.07.2015 godzi 21.00

Za utrudnienia przepraszamy. 

AKTUALIZACJA: Problem już nie występuje

czytaj całość »

Z wielką przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym 13.05 awarii uległ system obsługi sklepu. Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej rozwiązać problem. 
W związku z zaistniałą sytuacją, zamówienia złożone od godziny 14 w dniu 12.05, oraz zamówienia z dnia dzisiejszego będą realizowane i wysyłane w dniu jutrzejszym(14.05).

Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.

 

14.05.2015 - PROBLEM JUŻ NIE WYSTĘPUJE 

czytaj całość »

W naszym sklepie pojawiły się nowe indeksy firmy BOTANIQA min szampony i odżywki dla psów !

Poniżej krótka charakterystyka produktów i samej firmy BOTANIQA

 

czytaj całość »

W sklepie pojawił się nowy asortyment w dziale akwarystyka i terrarystyka. Pokarmy, preparaty oraz akcesoria firmy TROPICAL. Poniżej znajdziecie krótką notkę dotyczącą firmy Tropical, linii produkcyjnej oraz sposobie wytwarzania produktów firmy tropical. 

czytaj całość »

Nowy asortyment w naszym sklepie !
W ofercie pojawiły się nowe, smaczne ciastka dla psów marki ANIMAL LOVERS. Ciastka są starannie wypiekane, co zapewnia wysoką jakość oraz doskonały smak. 

czytaj całość »

Sklep Merdam.pl przygotował specjalną ofertę cenową na wybrane karmy marki JOSERA. Obniżona - świąteczna cena obowiązuje do 6.12.2013 roku, czyli do Mikołajek. A czy Wy pamiętacie o prezencie dla Waszych pupili? Na pewno będą radosne i szczęśliwe kiedy w ten magiczny dzień Pan w czerwonej czapce przyniesie im smaczny prezent.

HO HO HOOO poleca Mikołaj i merdam.pl  

czytaj całość »

W naszym sklepie pojawił się właśnie nowy asortyment marki BRIT. 
Znajdziecie tam między innymi karmy PREMIUM dla małych, średnich i dużych ras w każdym wieku a także karmy dla psów ze skłonnościami do nadwagi, czy dla psów aktywnych. 

Karmy marki BRIT charakteryzują się wysoką jakością przy niskiej cenie. 
A dodatkowo są to produkty objęte promocją 8kg +1kg lub 15kg +3kg

Dodane zostały także wysokiej jakości przysmaki BRIT LET'S BITE które zawierają 100% mięsa. 

Zachęcamy do zapoznania się z nowym asortymentem.

Poniżej znajdą Państwo opis jakości i produkcji karm BRIT. 

czytaj całość »

Zakończył się nasz pierwszy konkurs na facebooku, nagrody w postaci bonów do wykorzystania w naszym sklepie już zostały wręczone. Oto lista zwycięzców: 

czytaj całość »

Nasza misja

 

ARION chce, by wszyscy właściciele mogli radować się swymi zwierzętami, a nasz sposób na to, to dostarczenie im najlepszej z możliwych karm. Wszystkim naszym produktom przyświeca jeden cel: zapewnić naszym przyjaciołom radosne, zdrowe i szczęśliwe życie

 

Nasza wizja

 

W społeczeństwie przekonanym, że czas to pieniądz, gdzie ludzie nieustannie poszukują najlepszych rozwiązań, ARION wykorzystuje zaawansowaną wiedzę w celu opracowania produktów najwyższej jakości. Czynimy to z należytą wrażliwością i prostotą działania.

czytaj całość »

Na profilu naszego sklepu na facebooku'u dobiega końca konkurs organizowany przez nas sklep. Aktualnie pozostała już ostatnia prosta dla osób biorących w nim udział. Do dnia 21.08 br zbierają oni polubienia pod zdjęciami zgłoszonymi do konkursu. Jeszcze jest sporo czasu, więc wszystko może się jeszcze pozmieniać w rankingu. A jest o co walczyć bo nagrodami są bony na zakupy w sklepie merdam.pl

czytaj całość »

Karmy Josera dla naszych najlepszych przyjaciół - psów - zostały opracowane na bazie najnowszych badań zespołu specjalistów i wyprodukowane w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Nowe receptury stworzone zostały w naszym dziale rozwoju, wyprodukowane i przebadane we własnym laboratorium.


Wysoka akceptacja karm przez psy została potwierdzona w wielu praktycznych testach.
Josera konsekwentnie rezygnuje ze zbędnych kosztów we wszystkich obszarach i oferuje karmę Super Premium uwzględniającą wszystkie potrzeby zwierząt w atrakcyjnej cenie.
Kluczowym elementem składającym się na jakość karm Josera jest wybór najbardziej naturalnych, wysokowartościowych składników.

czytaj całość »

Produkty firmy Arion są opracowywane przez własne Centrum Badawcze we współpracy ze specjalistami w dziedzinie dietetyki zwierząt. Karmy Arion przed wprowadzeniem na rynek są dokładnie testowane w laboratorium oraz niezależnych ośrodkach. Wszystkie składniki podlegają ścisłej kontroli jakości pod względem wartości odżywczych oraz zawartości witamin. Produkty Arion sprzedawane są w specjalistycznych sklepach zoologicznych, co gwarantuje wysoki poziom obsługi i doradztwa. Optymalne proporcje składników odżywczych powodują, że karmiony Arionem pupil jest zdrowy, szczęśliwy i ma pięknie lśniącą sierść.

czytaj całość »