Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wszyscy właściciele kotów wiedzą, jak bardzo te zwierzęta potrafią być wybredne. Dzięki naszej bogatej ofercie każdy znajdzie dla swojego kota pyszny, smaczny i pełnowartościowy posiłek, który zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe. W naszym asortymencie mamy karmy dla kota suche (Josera, Arion, Royal Canin, Whiskas, Kitekat, Bosch, Purina) i mokre (Rafi, Whiskas, Sheba, Gourmet).

Jednym z najważniejszych elementów kociego dnia jest zabawa. Dzięki niej zwierzak rozładowuje energię, przez co jest spokojniejszy i szczęśliwszy. Ruch szczególnie ważny jest dla kotów niewychodzących i wysterylizowanych, ponieważ są one bardziej narażone na problemy z nadwagą i stawami. Dlatego warto przejrzeć naszą propozycję zabawek i akcesoriów, które umilą wspólne spędzanie czasu z pupilem.

Szukając kuwety dla naszego kota, warto zwrócić uwagę na toalety kryte. Są one bardziej higieniczne, ograniczają nieprzyjemny zapach i zapewniają kotu prywatność, co dla niektórych zwierzaków ma bardzo duże znaczenie. Kolejnym ważnym wyborem jest żwirek dla kota. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów materiałów, z którego jest wykonany (silikonowy, bentonitowy, drewniany, kukurydziany), w naszej ofercie znajduje się duża różnorodność żwirków znanych producentów (Certech, Benek, Bazyl, Cat’s Best, Mru Mru, Comfy). Mamy również własną linię żwirku drewnianego Tofik, który odznacza się wysoką wydajnością za niewielką cenę, nie uczula, jest biodegradowalny i w 100% naturalny.

Lista produktów: KOTY

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
An.kot Carny 200g Adult wołowina + serca 6op An.kot Carny 200g Adult wołowina + serca 6op
Cena: 3,55 zł
szt.
Animonda Cat Carny Adult 200g wołowina z sercami - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
na wyczerpaniu
An.kot Carny 200g Adult wołowina 6op An.kot Carny 200g Adult wołowina 6op
Cena: 3,55 zł
szt.
Animonda Cat Carny Adult 200g wołowina - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 200g Adult wołowina kurczak An.kot Carny 200g Adult wołowina kurczak
Cena: 3,55 zł
szt.
Animonda Cat Carny Adult 200g wołowina z kurczakiem - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
na wyczerpaniu
  • nowość
An.kot Carny 200g Adult wołowina kurczak kacze ser An.kot Carny 200g Adult wołowina kurczak kacze ser
Cena: 3,55 zł
szt.
Animonda Cat Carny Adult 200g wołowina, kurczak i kacze serca - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 200g Adult wołowina, indyk i krewetki An.kot Carny 200g Adult wołowina, indyk i krewetki
Cena: 3,55 zł
szt.
Animonda Cat Carny Adult 200g wołowina, indyk i krewetki - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 200g Adult wołowina, jagnięcina 6op An.kot Carny 200g Adult wołowina, jagnięcina 6op
Cena: 3,55 zł
szt.
Animonda Carny Adult 200g wołowina z jagnięciną - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 200g Adult wołowina, sarnina z borówk An.kot Carny 200g Adult wołowina, sarnina z borówk
Cena: 3,55 zł
szt.
Animonda Carny Adult 200g wołowina i sarnina z borówkami - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 400g Adult Koktajl wielomięsny An.kot Carny 400g Adult Koktajl wielomięsny
Cena: 5,49 zł
szt.
Animonda Carny Adult 400g koktajl wielomięsny - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 400g Adult wołowina + serca 6op An.kot Carny 400g Adult wołowina + serca 6op
Cena: 5,50 zł
szt.
Animonda Carny Adult 400g wołowina z sercami - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 400g Adult wołowina 6op An.kot Carny 400g Adult wołowina 6op
Cena: 5,50 zł
szt.
Animonda Carny Adult 400g wołowina - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 400g Adult wołowina i kurczak An.kot Carny 400g Adult wołowina i kurczak
Cena: 5,50 zł
szt.
Animonda Carny Adult 400g wołowina z kurczakiem - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 400g Adult wołowina indyk krew. 6op An.kot Carny 400g Adult wołowina indyk krew. 6op
Cena: 5,50 zł
szt.
Animonda Carny Adult 400g wołowina, indyk i krewetki - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 400g Adult wołowina indyk królik 6op An.kot Carny 400g Adult wołowina indyk królik 6op
Cena: 5,50 zł
szt.
Animonda Carny Adult 400g wołowina, indyk i królik - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 400g Adult wołowina z jagnięcina 6op An.kot Carny 400g Adult wołowina z jagnięcina 6op
Cena: 5,50 zł
szt.
Animonda Carny Adult 400g wołowina z jagnięciną - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 400g Adult wołowina, sarna i borówki An.kot Carny 400g Adult wołowina, sarna i borówki
Cena: 5,50 zł
szt.
Animonda Cat Carny Adult 400g wołowina, sarnina i borówki - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość
An.kot Carny 400g Adult wołowina,kurczak i serca k An.kot Carny 400g Adult wołowina,kurczak i serca k
Cena: 5,50 zł
szt.
Animonda Carny Adult 400g wołowina, kurczak i kacze serca - karma mokra dla kota, zawierająca czyste i świeże mięso, bez dodatku soi, sztucznych barwników i aromatów. Bogaty skład gwarantuje wysoką jakość i smak, który pokocha każdy kot.
Dostępność:
duża ilość