Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wszyscy właściciele kotów wiedzą, jak bardzo te zwierzęta potrafią być wybredne. Dzięki naszej bogatej ofercie każdy znajdzie dla swojego kota pyszny, smaczny i pełnowartościowy posiłek, który zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe. W naszym asortymencie mamy karmy dla kota suche (Josera, Arion, Royal Canin, Whiskas, Kitekat, Bosch, Purina) i mokre (Rafi, Whiskas, Sheba, Gourmet).

Jednym z najważniejszych elementów kociego dnia jest zabawa. Dzięki niej zwierzak rozładowuje energię, przez co jest spokojniejszy i szczęśliwszy. Ruch szczególnie ważny jest dla kotów niewychodzących i wysterylizowanych, ponieważ są one bardziej narażone na problemy z nadwagą i stawami. Dlatego warto przejrzeć naszą propozycję zabawek i akcesoriów, które umilą wspólne spędzanie czasu z pupilem.

Szukając kuwety dla naszego kota, warto zwrócić uwagę na toalety kryte. Są one bardziej higieniczne, ograniczają nieprzyjemny zapach i zapewniają kotu prywatność, co dla niektórych zwierzaków ma bardzo duże znaczenie. Kolejnym ważnym wyborem jest żwirek dla kota. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów materiałów, z którego jest wykonany (silikonowy, bentonitowy, drewniany, kukurydziany), w naszej ofercie znajduje się duża różnorodność żwirków znanych producentów (Certech, Benek, Bazyl, Cat’s Best, Mru Mru, Comfy). Mamy również własną linię żwirku drewnianego Tofik, który odznacza się wysoką wydajnością za niewielką cenę, nie uczula, jest biodegradowalny i w 100% naturalny.

Lista produktów: KOTY

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Obroża dla kota bezp. z gumką 30cm z kamieniami Obroża dla kota bezp. z gumką 30cm z kamieniami
Cena: 16,62 zł
szt.
Ozdobna obroża insektobójcza do zwalczania pcheł i kleszczy, przeznaczona dla kotów w wieku powyżej 3 miesięcy.
Dostępność:
średnia ilość
Obroża dla kota insekt. ozdobna dzwon. Obroża dla kota insekt. ozdobna dzwon.
Cena: 13,26 zł
szt.
Ozdobna obroża insektobójcza, odblaskowa z dzwoneczkiem, przeznaczona dla kotów w wieku powyżej 3 miesięcy.
Dostępność:
średnia ilość
Obroża dla kota insektobójcza Obroża dla kota insektobójcza
Cena: 10,81 zł
szt.
Obroża do zwalczania pcheł i kleszczy przeznaczona dla kotów w wieku powyżej 3 miesięcy.
Dostępność:
duża ilość
Obroża PROFI kot 30 Obroża PROFI kot 30
Cena: 12,55 zł
szt.
Obroża insektobójcza dla kota 30 cm Obroża insektobójcza do zwalczania pcheł i kleszczy przeznaczona dla kotów w wieku powyżej 3 miesięcy.
Dostępność:
na wyczerpaniu