Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gryzonie to z natury zwierzątka bardzo aktywne, żeby jednak zapewnić im prawidłową opiekę należy dobrze poznać każdy gatunek. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dużą różnorodność karmy dla gryzoni, które pomogą w hodowli domowej, ale także profesjonalnej. Szeroki zakres producentów sprawi, że dopasowanie najlepszej karmy do wymagań królików, chomików, świnek morskich czy innych gryzoni przestanie być problemem. Znajdą Państwo u nas takich producentów jak m.in.: Dako-Art, Tropical, Trixie, Vitapol, Ferplast czy Karmbed.

Posiadamy również różne kolby, biszkopty, dropsy i szereg innych przysmaków dla gryzoni, które umilą codzienną zabawę czy posiłek.

Aby gryzoń miał odpowiednie warunki w klatce, należy zaopatrzyć się w domek, w którym zwierzak będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie, a także będzie miał wygodne miejsce do spania. Dzięki różnym wzorom, każdy dobierze coś pasującego do swojego gustu.

Jako akcesoria pomocnicze, na pewno przydadzą się poidełka i karmidełka, które występują w szerokiej gamie rozmiarów, co znacznie ułatwi dobranie odpowiedniej wielkości do rozmiaru i potrzeb zwierzaka.

Lista produktów: GRYZONIE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
SMAKOSZKA GRYZOŃ MIODOWO-JAJECZNA SMAKOSZKA GRYZOŃ  MIODOWO-JAJECZNA
Cena: 10,80 zł
szt.
Smakoszka miodowo-jajeczna jest urozmaiceniem pokarmowym dla gryzoni, bogatym w proteiny, cukry proste, sole mineralne i witaminy.
Dostępność:
średnia ilość
SMAKOSZKA GRYZOŃ CZEKOLADOWA SMAKOSZKA GRYZOŃ CZEKOLADOWA
Cena: 10,80 zł
szt.
Smakoszka czekoladowa jest urozmaiceniem pokarmowym dla gryzoni, bogatym w proteiny, węglowodany, tłuszcze, sole mineralne i witaminy.
Dostępność:
duża ilość
SMAKOSZKA GRYZOŃ MLECZNA SMAKOSZKA GRYZOŃ MLECZNA
Cena: 10,80 zł
szt.
Smakoszka mleczna jest urozmaiceniem pokarmowym dla gryzoni, bogatym w proteiny, węglowodany, tłuszcze, sole mineralne i witaminy.
Dostępność:
średnia ilość
SMAKOSZKA GRYZOŃ ORZECHOWA SMAKOSZKA GRYZOŃ ORZECHOWA
Cena: 10,80 zł
szt.
Smakoszka orzechowa jest urozmaiceniem pokarmowym dla gryzoni, bogatym w proteiny, węglowodany, tłuszcze, sole mineralne i witaminy.
Dostępność:
na wyczerpaniu
SMAKOSZKA GRYZOŃ OWOCOWA SMAKOSZKA GRYZOŃ OWOCOWA
Cena: 10,80 zł
szt.
Smakoszka owocowa jest urozmaiceniem pokarmowym dla gryzoni, bogatym w proteiny, węglowodany, tłuszcze, sole mineralne i witaminy.
Dostępność:
na wyczerpaniu
SMAKOSZKA GRYZOŃ SEZAMOWA SMAKOSZKA GRYZOŃ SEZAMOWA
Cena: 10,80 zł
szt.
Smakoszka sezamowa jest urozmaiceniem pokarmowym dla gryzoni, bogatym w proteiny, węglowodany, tłuszcze, sole mineralne i witaminy.
Dostępność:
średnia ilość
SMAKOSZKA GRYZOŃ TROPICALNA SMAKOSZKA GRYZOŃ TROPICALNA
Cena: 10,80 zł
szt.
Smakoszka tropikalna jest urozmaiceniem pokarmowym dla gryzoni, bogatym w proteiny, węglowodany, tłuszcze, sole mineralne i witaminy.
Dostępność:
na wyczerpaniu
SMAKOSZKA GRYZOŃ WARZYWNA SMAKOSZKA GRYZOŃ WARZYWNA
Cena: 10,80 zł
szt.
Smakoszka warzywna jest urozmaiceniem pokarmowym dla gryzoni, bogatym w proteiny, węglowodany, tłuszcze, sole mineralne i witaminy.
Dostępność:
na wyczerpaniu