Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nic tak nie relaksuje i odpręża jak obserwowanie różnorodnych rybek w zadbanym i kolorowym akwarium. Aby osiągnąć niesamowity efekt trzeba poświęcić dużo pracy na aranżację i zapełnienie akwarium wyselekcjowanymi gatunkami ryb i innych żyjątek wodnych. W utrzymaniu porządku i odpowiednich warunków pomogą preparaty akwarystyczne, które m.in. uzdatniają wodę, eliminują glony i utrzymują odpowiednie Ph, a których duży wybór znajdą Państwo w naszym sklepie.

Do prawidłowego rozwoju ryb i roślin wodnych niezbędne są filtry, napowietrzacze i inne urządzenia, które mają za zadanie utrzymać odpowiednie warunki do rozwoju. Poza filtrami wewnętrznymi i zewnętrznymi, mamy również  w ofercie wkłady do nich. Napowietrzacze występują w różnych rozmiarach, mocach i wariantach, dlatego każdy znajdzie model, który będzie odpowiadał konkretnym potrzebom.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór pokarmów, dla rybek, żółwi i inny zwierząt. Duża różnorodność gwarantuje, że nawet właściciele rzadkich i egzotycznych gatunków dobiorą właściwy pokarm. Karmy występują w kilku wielkościach opakowań, więc zarówno właściciele większych jak i mniejszych akwariów, znajdą wielkość dopasowaną do ich potrzeb.

Jesteśmy również producentem pokarmu pływającego dla ryb stawowych.

Posiadamy produkty wielu różnych producentów, m.in. : Aquael, Hailea, Tropical, Tetra, Marcin.

Lista produktów: AKWARYSTYKA I TERRARYSTYKA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
BIO-VIT 21l/4kg BIO-VIT  21l/4kg
Cena: 191,94 zł
szt.
Bio-vit jest specjalnym, pełnoporcjowym pokarmem roślinnym w płatkach, przeznaczonym do karmienia egzotycznych i krajowych ryb akwariowych.
Dostępność:
na wyczerpaniu
MALAWI 11 l /2kg MALAWI 11 l /2kg
Cena: 184,93 zł
szt.
Malawi jest specjalnym pełnoporcjowym pokarmem płatkowanym dla pyszczaków mbuna z jeziora Malawi (Niasa).
Dostępność:
na wyczerpaniu
OVO-VIT 21l/4kg OVO-VIT 21l/4kg
Cena: 189,03 zł
szt.
Uzupełniający, wysokoenergetyczny pokarm z dodatkiem żółtek jaj. Zalecany jako pokarm uzupełniający dla większości ryb akwariowych.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Tetra APS AquarimAir Pumps APS 400 Tetra APS AquarimAir Pumps APS 400
Cena: 116,00 zł
szt.
Nowa pompa napowietrzająca Tetratec APS to urządzenie zaopatrujące wodę w akwarium w powietrze a przez to w niezbędny do życia tlen. Wielkość akwarium: 250-600l Max. przepływ: 400l/h
Dostępność:
na wyczerpaniu
TROPICAL 21l/4kg TROPICAL 21l/4kg
Cena: 193,40 zł
szt.
Wysokobiałkowy pokarm w formie płatkowanej, przeznaczony do codziennego karmienia ryb wszystkożernych i mięsożernych. Ze względu na podwyższoną zawartość białka, Tropical jest doskonałym elementem diety tarlaków, dorastającego narybku i młodych ryb.
Dostępność:
na wyczerpaniu